Wedstrijdspelers

Anno Jochemsen
9
Anno Jochemsen
Ben Klaassen
5
Ben Klaassen
Freek Braam
13
Freek Braam
Richard Boelens
4
Richard Boelens
Wilco Steeneveld
8
Wilco Steeneveld
Maandag - 20:15 - De Binding

25-09-2021


SV Twello MSE 1
13:00

B.A.S. MSE 1
Sporthal Zuiderlaan - Twello

Rebound '73 M16 2
13:00

B.A.S. M16 2 (VR)
Stadsweiden - Harderwijk

B.A.S. X14 1
14:30

V.U.A.S. X14 1
De Binding - Biddinghuizen

Red Giants X12 1
15:45

B.A.S. X12 1
Sporthal Ezinge - Meppel

02-10-2021


B.A.S. X12 1
12:45

Landstede Basketbal ZAC X12 2
De Binding - Biddinghuizen

BV Orca's X14 4
14:00

B.A.S. X14 1
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

B.A.S. M16 1 (VR)
14:30

Rebound '73 M16 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. M16 2 (VR)
16:30

De Snipers M16 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
18:30

Be Quick '28 MSE 2
De Binding - Biddinghuizen

08-10-2021


V.U.A.S. M16 1
19:00

B.A.S. M16 1 (VR)
Sporthal 't Dok - Dronten

09-10-2021


B.A.S. X12 1
12:45

B.V. Isala X12 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1
14:30

Lay Back Kampen X14 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. M16 2 (VR)
16:30

B.V. Isala M16 1
De Binding - Biddinghuizen

Olstars MSE 1
16:40

B.A.S. MSE 1
De Hooiberg - Olst

29-10-2021


BV Orca's X12 3
19:00

B.A.S. X12 1
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

30-10-2021


Ceres X14 2
14:15

B.A.S. X14 1
Bosbadhal - Emmeloord

Rebound '73 M16 2
15:00

B.A.S. M16 2 (VR)
Stadsweiden - Harderwijk

B.A.S. M16 1 (VR)
16:30

WSV M16 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
18:30

Rebound '73 MSE 3
De Binding - Biddinghuizen

05-11-2021


Arta MSE 1
20:45

B.A.S. MSE 1
De Waterwijck - Steenwijk

06-11-2021


B.A.S. X14 1
14:30

BV Orca's X14 4
De Binding - Biddinghuizen

Rebound '73 M16 1
15:00

B.A.S. M16 1 (VR)
Stadsweiden - Harderwijk

Landstede Basketbal ZAC X12 2
19:00

B.A.S. X12 1
Topsporthal Landstede - Zwolle

13-11-2021


B.A.S. MSE 1
18:30

BV Orca's MSE 2
De Binding - Biddinghuizen

19-11-2021


Landstede Basketbal ZAC MSE 3
19:00

B.A.S. MSE 1
Topsporthal Landstede - Zwolle

20-11-2021


B.A.S. X12 1
12:45

BV Orca's X12 3
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1
14:30

Ceres X14 2
De Binding - Biddinghuizen

WSV M16 1
16:00

B.A.S. M16 1 (VR)
WSV Sporthal - Apeldoorn

27-11-2021


Lay Back Kampen X14 1
14:30

B.A.S. X14 1
Cellesbroek - Kampen

B.A.S. M16 1 (VR)
16:30

V.U.A.S. M16 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
18:30

V.U.A.S. MSE 2
De Binding - Biddinghuizen

04-12-2021


B.V. Isala X12 1
14:15

B.A.S. X12 1
De Kroon - Deventer

B.V. Isala M16 1
18:00

B.A.S. M16 2 (VR)
De Kroon - Deventer

10-12-2021


V.U.A.S. X14 1
19:00

B.A.S. X14 1
Sporthal 't Dok - Dronten

11-12-2021


B.A.S. X12 1
14:45

Red Giants X12 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. M16 2 (VR)
16:30

Rebound '73 M16 2
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
18:30

Lay Back Kampen MSE 1
De Binding - Biddinghuizen

17-12-2021


Landstede Basketbal ZAC M16 1
19:00

B.A.S. M16 1 (VR)
Topsporthal Landstede - Zwolle

Lay Back Kampen MSE 2
20:45

B.A.S. MSE 1
De Reeve - Kampen

18-12-2021


B.A.S. X14 1
14:30

Arta X14 1 (VR)
De Binding - Biddinghuizen

De Snipers X12 1
16:15

B.A.S. X12 1
Het Baken - Zeewolde

De Snipers M16 1
18:00

B.A.S. M16 2 (VR)
Het Baken - Zeewolde

15-01-2022


B.V. Isala MSE 2
15:40

B.A.S. MSE 1
De Kroon - Deventer

22-01-2022


B.A.S. MSE 1
18:30

SV Twello MSE 1
De Binding - Biddinghuizen

28-01-2022


Be Quick '28 MSE 2
19:15

B.A.S. MSE 1
Gerenlanden - Zwolle

05-02-2022


B.A.S. MSE 1
18:30

Olstars MSE 1
De Binding - Biddinghuizen

12-02-2022


Rebound '73 MSE 3
16:00

B.A.S. MSE 1
Stadsweiden - Harderwijk

19-02-2022


B.A.S. MSE 1
18:30

Arta MSE 1
De Binding - Biddinghuizen

12-03-2022


BV Orca's MSE 2
18:00

B.A.S. MSE 1
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

19-03-2022


B.A.S. MSE 1
18:30

Landstede Basketbal ZAC MSE 3
De Binding - Biddinghuizen

26-03-2022


V.U.A.S. MSE 2
19:00

B.A.S. MSE 1
De Beurs - Dronten

01-04-2022


Lay Back Kampen MSE 1
19:00

B.A.S. MSE 1
De Reeve - Kampen

09-04-2022


B.A.S. MSE 1
18:30

Lay Back Kampen MSE 2
De Binding - Biddinghuizen

18-09-2021


B.A.S. MSE 1
25 - 66

B.V. Isala MSE 2

B.A.S. M16 2 (VR)
12 - 41

De Snipers M16 1

B.A.S. M16 1 (VR)
23 - 90

Landstede Basketbal ZAC M16 1

B.A.S. X12 1
2 - 52

De Snipers X12 1

17-09-2021


Arta X14 1 (VR)
38 - 37

B.A.S. X14 1
1V.U.A.S. MSE 21271 - 45
2B.V. Isala MSE 21266 - 25
3Landstede Basketbal ZAC MSE 31257 - 38
4Olstars MSE 11257 - 43
5BV Orca's MSE 21255 - 44
6Lay Back Kampen MSE 2000 - 0
7Lay Back Kampen MSE 1000 - 0
8Rebound '73 MSE 31045 - 71
9Be Quick '28 MSE 21044 - 55
10Arta MSE 11043 - 57
11SV Twello MSE 11038 - 57
12B.A.S. MSE 11025 - 66

1De Snipers X12 11252 - 2
2Red Giants X12 11251 - 14
3Landstede Basketbal ZAC X12 21238 - 32
4B.V. Isala X12 11032 - 38
5BV Orca's X12 31014 - 51
6B.A.S. X12 1102 - 52

1Lay Back Kampen X14 11294 - 15
2V.U.A.S. X14 11256 - 24
3Arta X14 1 (VR)1238 - 37
4B.A.S. X14 11037 - 38
5Ceres X14 21024 - 56
6BV Orca's X14 41015 - 94

1Landstede Basketbal ZAC M16 11290 - 23
2WSV M16 11266 - 64
3V.U.A.S. M16 1000 - 0
4Rebound '73 M16 11064 - 66
5B.A.S. M16 1 (VR)1023 - 90

1De Snipers M16 11241 - 12
2B.V. Isala M16 1000 - 0
3Rebound '73 M16 2000 - 0
4B.A.S. M16 2 (VR)1012 - 41