Trainende leden

Anne-Marie van Wijk
Anne-Marie van Wijk
Annemarie Vlaanderen
Annemarie Vlaanderen
Bernardina Stalp
Bernardina Stalp
Carla Kraandijk
Carla Kraandijk
Corien Deetman
Corien Deetman
Karin Rijpert
Karin Rijpert
Mette Visser
Mette Visser
Corina Ros
Corina Ros
Woensdag - 18:45 - De Binding

25-09-2021


SV Twello MSE 1
13:00

B.A.S. MSE 1
Sporthal Zuiderlaan - Twello

Rebound '73 M16 2
13:00

B.A.S. M16 2 (VR)
Stadsweiden - Harderwijk

B.A.S. X14 1
14:30

V.U.A.S. X14 1
De Binding - Biddinghuizen

Red Giants X12 1
15:45

B.A.S. X12 1
Sporthal Ezinge - Meppel

02-10-2021


B.A.S. X12 1
12:45

Landstede Basketbal ZAC X12 2
De Binding - Biddinghuizen

BV Orca's X14 4
14:00

B.A.S. X14 1
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

B.A.S. M16 1 (VR)
14:30

Rebound '73 M16 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. M16 2 (VR)
16:30

De Snipers M16 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
18:30

Be Quick '28 MSE 2
De Binding - Biddinghuizen

08-10-2021


V.U.A.S. M16 1
19:00

B.A.S. M16 1 (VR)
Sporthal 't Dok - Dronten

09-10-2021


B.A.S. X12 1
12:45

B.V. Isala X12 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1
14:30

Lay Back Kampen X14 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. M16 2 (VR)
16:30

B.V. Isala M16 1
De Binding - Biddinghuizen

Olstars MSE 1
16:40

B.A.S. MSE 1
De Hooiberg - Olst

29-10-2021


BV Orca's X12 3
19:00

B.A.S. X12 1
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

30-10-2021


Ceres X14 2
14:15

B.A.S. X14 1
Bosbadhal - Emmeloord

Rebound '73 M16 2
15:00

B.A.S. M16 2 (VR)
Stadsweiden - Harderwijk

B.A.S. M16 1 (VR)
16:30

WSV M16 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
18:30

Rebound '73 MSE 3
De Binding - Biddinghuizen

05-11-2021


Arta MSE 1
20:45

B.A.S. MSE 1
De Waterwijck - Steenwijk

06-11-2021


B.A.S. X14 1
14:30

BV Orca's X14 4
De Binding - Biddinghuizen

Rebound '73 M16 1
15:00

B.A.S. M16 1 (VR)
Stadsweiden - Harderwijk

Landstede Basketbal ZAC X12 2
19:00

B.A.S. X12 1
Topsporthal Landstede - Zwolle

13-11-2021


B.A.S. MSE 1
18:30

BV Orca's MSE 2
De Binding - Biddinghuizen

19-11-2021


Landstede Basketbal ZAC MSE 3
19:00

B.A.S. MSE 1
Topsporthal Landstede - Zwolle

20-11-2021


B.A.S. X12 1
12:45

BV Orca's X12 3
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1
14:30

Ceres X14 2
De Binding - Biddinghuizen

WSV M16 1
16:00

B.A.S. M16 1 (VR)
WSV Sporthal - Apeldoorn

27-11-2021


Lay Back Kampen X14 1
14:30

B.A.S. X14 1
Cellesbroek - Kampen

B.A.S. M16 1 (VR)
16:30

V.U.A.S. M16 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
18:30

V.U.A.S. MSE 2
De Binding - Biddinghuizen

04-12-2021


B.V. Isala X12 1
14:15

B.A.S. X12 1
De Kroon - Deventer

B.V. Isala M16 1
18:00

B.A.S. M16 2 (VR)
De Kroon - Deventer

10-12-2021


V.U.A.S. X14 1
19:00

B.A.S. X14 1
Sporthal 't Dok - Dronten

11-12-2021


B.A.S. X12 1
14:45

Red Giants X12 1
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. M16 2 (VR)
16:30

Rebound '73 M16 2
De Binding - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
18:30

Lay Back Kampen MSE 1
De Binding - Biddinghuizen

17-12-2021


Landstede Basketbal ZAC M16 1
19:00

B.A.S. M16 1 (VR)
Topsporthal Landstede - Zwolle

Lay Back Kampen MSE 2
20:45

B.A.S. MSE 1
De Reeve - Kampen

18-12-2021


B.A.S. X14 1
14:30

Arta X14 1 (VR)
De Binding - Biddinghuizen

De Snipers X12 1
16:15

B.A.S. X12 1
Het Baken - Zeewolde

De Snipers M16 1
18:00

B.A.S. M16 2 (VR)
Het Baken - Zeewolde

15-01-2022


B.V. Isala MSE 2
15:40

B.A.S. MSE 1
De Kroon - Deventer

22-01-2022


B.A.S. MSE 1
18:30

SV Twello MSE 1
De Binding - Biddinghuizen

28-01-2022


Be Quick '28 MSE 2
19:15

B.A.S. MSE 1
Gerenlanden - Zwolle

05-02-2022


B.A.S. MSE 1
18:30

Olstars MSE 1
De Binding - Biddinghuizen

12-02-2022


Rebound '73 MSE 3
16:00

B.A.S. MSE 1
Stadsweiden - Harderwijk

19-02-2022


B.A.S. MSE 1
18:30

Arta MSE 1
De Binding - Biddinghuizen

12-03-2022


BV Orca's MSE 2
18:00

B.A.S. MSE 1
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

19-03-2022


B.A.S. MSE 1
18:30

Landstede Basketbal ZAC MSE 3
De Binding - Biddinghuizen

26-03-2022


V.U.A.S. MSE 2
19:00

B.A.S. MSE 1
De Beurs - Dronten

01-04-2022


Lay Back Kampen MSE 1
19:00

B.A.S. MSE 1
De Reeve - Kampen

09-04-2022


B.A.S. MSE 1
18:30

Lay Back Kampen MSE 2
De Binding - Biddinghuizen

18-09-2021


B.A.S. MSE 1
25 - 66

B.V. Isala MSE 2

B.A.S. M16 2 (VR)
12 - 41

De Snipers M16 1

B.A.S. M16 1 (VR)
23 - 90

Landstede Basketbal ZAC M16 1

B.A.S. X12 1
2 - 52

De Snipers X12 1

17-09-2021


Arta X14 1 (VR)
38 - 37

B.A.S. X14 1
1V.U.A.S. MSE 21271 - 45
2B.V. Isala MSE 21266 - 25
3Landstede Basketbal ZAC MSE 31257 - 38
4Olstars MSE 11257 - 43
5BV Orca's MSE 21255 - 44
6Lay Back Kampen MSE 2000 - 0
7Lay Back Kampen MSE 1000 - 0
8Rebound '73 MSE 31045 - 71
9Be Quick '28 MSE 21044 - 55
10Arta MSE 11043 - 57
11SV Twello MSE 11038 - 57
12B.A.S. MSE 11025 - 66

1De Snipers X12 11252 - 2
2Red Giants X12 11251 - 14
3Landstede Basketbal ZAC X12 21238 - 32
4B.V. Isala X12 11032 - 38
5BV Orca's X12 31014 - 51
6B.A.S. X12 1102 - 52

1Lay Back Kampen X14 11294 - 15
2V.U.A.S. X14 11256 - 24
3Arta X14 1 (VR)1238 - 37
4B.A.S. X14 11037 - 38
5Ceres X14 21024 - 56
6BV Orca's X14 41015 - 94

1Landstede Basketbal ZAC M16 11290 - 23
2WSV M16 11266 - 64
3V.U.A.S. M16 1000 - 0
4Rebound '73 M16 11064 - 66
5B.A.S. M16 1 (VR)1023 - 90

1De Snipers M16 11241 - 12
2B.V. Isala M16 1000 - 0
3Rebound '73 M16 2000 - 0
4B.A.S. M16 2 (VR)1012 - 41